RODUQ

   BRANDING

 Tworzenie marek, które przetrwają próbę czasu

Wizerunek Twojej firmy jest kluczowym aspektem w dzisiejszych czasach. Musisz wiedzieć, jak zaprezentować się na każdym kroku. Nie ma złotego rozwiązania, aby zdobyć uznanie. Branding, przede wszystkim internetowa część, to skomplikowany proces, który wymaga dużego doświadczenia, wiedzy i ciągłego analitycznego kontaktu z dzisiejszymi trendami.

Jedna rzecz to jaką masz wizję odnośnie tego jak Twoja marka powinna być postrzegana, a druga to, w jaki sposób będzie ona faktycznie odbierana przez twoją grupę docelową. Strategia w tym zakresie powinna być zawsze budowana poprzez wykonanie szczegółowego przekroju środowiska Twojej firmy. Zaczynając od dziedziny pracy i kończąc na potencjalnej grupie odbiorców. Możesz znaleźć wiele przewodników online, które starają się uprościć te procesy do podstawowych kroków, ale bez tych dogłębnych badań nie przyniesie to rezultatów, które każdy ma nadzieję uzyskać.

Poniżej znajdziesz kilka przykładów naszych usług, które z dumą dostarczamy. Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z nami, a pomożemy Ci znaleźć kluczowe czynniki, które zbudują silną,, wyróżniającą się markę.

      

 
 
 
 
mar-bocatcat-293299-unsplash.jpg
 
CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Poniżej znajdują się przykłady tego, co możemy zrobić z Twoją marką, aby wydobyć z niej wszystko, co najlepsze i pokazać to innym.

pankaj-patel-721645-unsplash.jpg

PROJEKT LOGO

Zespół fantastycznych i kreatywnych artystów ściśle współpracuje z całą grupą innych specjalistów, tworząc perfekcyjną, wizualnie estetyczną reprezentację Twojej marki.

rima-kruciene-674174-unsplash.jpg

seo

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek ma kluczowe znaczenie dla widoczności w Internecie. Dzięki naszej wiedzy o internecie jako spektrum technicznym w połączeniu z analizą psychologiczną grupy docelowej możemy płynnie kierować ruch bezpośrednio do Ciebie.

kaleidico-754517-unsplash.jpg

obecność w internecie

Wybór właściwej ścieżki do nawiązania kontaktu z odbiorcami może być trudny. Możemy wziąć to w całości z waszych rąk lub przygotować odpowiedni raport mający na celu pokierowanie Cię we właściwym kierunku.

 

branding organiczny

Nie ma nic gorszego w sieci, jeśli chodzi o branding niż wymuszona lub skryptowana kampania reklamowa, która ignoruje swoje docelowe środowisko i jego przyzwyczajenia. Pomożemy Ci tego uniknąć i zaprezentować Twoją markę w gładki, organiczny sposób..

DOGŁĘBNA ANALIZA

Niezależnie od tego, czy masz już opracowaną strategię budowania marki, czy potrzebujesz pomocy w zrozumieniu podstaw, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Wgłębiamy się w każde pole z tą samą intensywnością, aby uzyskać jak najlepsze wyniki.

kampania reklamowa

Różnorodność naszego zespołu i powiązań, które zbudowaliśmy razem, daje nam prawdziwą przewagę w grze reklamowej. Nasza kampania jest prosta, bezpośrednia i wyróżnia się wśród wszystkich innych. Wiemy dokładnie co robić w dzisiejszym cyfrowym świecie.

 
 
nahil-naseer-557390-unsplash.jpg
BRANDING ORGANICZNY
 

Branding organicznu to bardzo ważny, ale mało rozpoznawany aspekt internetowej części brandingu. Odnosi się to do jednego z podstaw środowiska społecznego w Internecie - każdy rodzaj reklamy musi być tak łatwy w odbiorze, jak to tylko możliwe. Ponieważ nie ma nic gorszego w sieci, jeśli chodzi o branding, niż wymuszona postawa lub jakaś generyczna, książkowa kampania.
  

Mając to na uwadze ilość sponsorowanych treści na stronach, blogach, które uważa się często za element ogranicznej reklamy, wystrzeliły w ciągu ostatnich kilku lat. Ale znowu, gdy zostaną zrobione niepoprawnie, mogą zaserwować naprawdę nieprzyjemną opinię o firmie lub produkcie w późniejszym czasie. Aby tego uniknąć, konieczne jest zrozumienie środowiska docelowego lub głównych odbiorców. Potrzebne są dogłębne badania, które należy stale aktualizować, ponieważ w Internecie nie ma nic stabilnego.

Click anywhere to replay

Te rośliny, które widzisz, są doskonałym odzwierciedleniem tego, co oznacza ograniczny branding. Każda, w bardzo ogólnym rozumowaniu, należy do tej samej kategorii - są to rośliny. Ale każda pochodzi z innego środowiska i potrzebuje innego podejścia jeżeli chodzi o pielęgnacje. To samo dotyczy łączenia się z odbiorcami. Musisz dokładnie wiedzieć, z jaką częstotliwością możesz opublikować lub przypomnieć o swojej marce, aby nie przesadzić. Wyznaczenie najlepszego czasu na publikowanie w mediach społecznościowych opiera się nie tylko na algorytmach witryn, ale także na badaniu zainteresowania, które zdobywa od swoich głównych odbiorców. Używanie influencerów jest odważnym posunięciem w dzisiejszej cyfrowej rzeczywistości, ale musi być poparte dokładną kontrolą, ponieważ powierzenie tego zadania niewłaściwej osobie może być tragiczne w skutkach. Pamiętajcie, że wbranie osoby z największą publicznością nie zawsze jest najlepszą drogą.

Jest to temat, o którym można mówić w nieskończoność, ale podsumowując to wszystko, jeśli zrozumiecie swoją markę, odbiorców i jeśli będziecie stale w kontakcie ze zmieniającą się dynamiką internetowego społeczeństwa, istnieje znacznie większa szansa na osiągnięcie sukcesu i stworzenie prawdziwie organicznej, łatwej do odbioru marki.

 
 
DOGŁĘBNA ANALIZA
 

Zespół, który opracowaliśmy, z dumą podchodzi do swojego sposobu pracy. Te niesamowite wyniki uzyskuje, wykonując prawdziwie dogłębne badania, bez względu na to, jak duże jest to zadanie i jaką brażnę to dotyka. Ich celem jest dać ci wszystko na najwyższym poziomie.

Kiedy mówimy o szczegółowych badaniach, nie jest to tylko zanurkowanie w internetowe statystyki. To także praca nad profilem psychologicznym docelowej publiczności, aby idealnie pasowała do Twojej marki. Aby to osiągnąć, ściśle współpracujemy z grupą psychologów z Polski. Dzięki ich wiedzy możemy nawet przewidzieć, jaki rodzaj palety kolorów powinien być stosowany do reprezentowania twojej firmy lub o jakiej porze dnia twoi fani wykazują największą aktywność. Pomaga to również w stworzeniu linii produktów, która wyróżnia się spośród innych w sposób bardzo organiczny, co, jak stwierdziliśmy wcześniej, jest jedną z najważniejszych zasad w zakresie cyfrowego brandingu.Influencer to osoba, która dzięki swojej popularności / sławie / rozpoznawalności w Internecie ma możlwiości by wpływać / kierować / pomóc podejmować decyzje swoich odbiorców. Musisz pamiętać, że w dzisiejszym internetowym świecie mediów każdy może być jednym z nich, bez względu na to, jaka jest jego specjalizacja. Mając to na uwadze i pamiętając o mocy Internetu, możesz uzyskać ogromne rozpoznanie marki lub świetną reklamę produktu za pomocą jednego kliknięcia. Istnieją infuencerzy z milionami odbiorców, którzy czytają każdy post, widzą każdy snap lub zdjęcie na Instagramie. Ale jeśli uważasz, że po prostu trzeba znajeźć tego najbardziej popularnego, to jesteś w błędzie.    
   
Ważne jest, aby wiedzieć, który z nich może przynieść najlepszy efekt. Badania tutaj są kluczowe. Przede wszystkim musisz pamiętać, aby być jak najbardziej organicznym. Infulencerzy, którzy robią to tylko za pieniądze za reklamę, mogą stworzyć tylko tymczasowy hype z Twoją marką, a wiele z nich nie ma za dużo wspólnego z organicznym brandingiem. Idąc z najlepszym możliwym wyborem, nie tylko może być tańsze, ale także może przynieść najbardziej organiczny efekt. Internet już to widział gdy nawet wielkie nazwiska mogą dołączyć się samoistnie i promować twój produkt bezpłatnie. Praca z idealnie dopasowanym influencerem w organicznym środowisku brandingowym może dać Ci tyle rozpoznania, że z pewnością jest to warte ryzyka.  
   
Współpracujemy z wieloma z nich na całym świecie. Mamy kontakt z wielkimi nazwiskami, ale także z tymi, które w naszym umyśle mają największy wpływ w swojej dziedzinie. Idąc z Roduq możesz być pewien, że nie tylko dopasujemy tych, którzy idealnie reprezentują twoje potrzeby, ale cały branding twojego produktu / firmy będzie wykonany w środowisku organicznym, dając Ci płynny krok na przód.
 
 
 
SZYTY NA MIARĘ
 

Wizualna reprezentacja marki jest istotną postacią w dzisiejszym społeczeństwie. Nasze, jako ludzi, decyzje podejmowane są w ciągu kilku sekund i coraz bardziej opierają się na wizualnej i estetycznej sympatii.

Tutaj, w Roduq, możemy nie tylko zaprojektować idealnie dopasowane logo dla Twojej marki, ale także możemy dopasować każdy szczegół do obrazu, który chcesz zaprezentować. Nasz zespół utalentowanych artystów jest gotowy do pracy. Ponieważ Roduq przykłada wielką wagę do komunikacji pomiędzy działami i konsultantami, nasze projektowane przez nas produkty są nie tylko oparte na aspektach czysto estetycznych, ale także na odbiorze psychologicznym i na tym, jak łatwo można je powiązać z reprezentowanym przez nie polem.     
    
Idąc z nami, otrzymasz pełny pakiet. Żadna inna firma nie wkłada tyle wysiłku w te drobiazgi, które oddzielają dobre produkty od doskonałych.