RODUQ

   DORADZTWO

 Poprowadzimy Cię do bezpiecznej przystani.

Świat oprogramowania jest większy niż kiedykolwiek i nie ma zamiaru się zatrzymywać. Dziś znajdziemy na rynku każdy program, jaki można sobie tylko wyobrazić, a nawet jeśli jakimś cudem jeszcze nie istnieje, można być on jutro do odbioru. Dla zwykłego użytkownika lub dobrze prosperującej firmy wybór opcji właściwej dla do potrzeb może być przytłaczający. Jest tak wiele aspektów, które należy wziąć pod uwagę, że nawet jeśli uważasz, że podążasz właściwą ścieżką, dziury pojawią się znikąd, czyniąc je twoje starania bezużytecznymi. Ale nie martw się, nasz zespół specjalistów jest tutaj, aby ci pomóc. Upewnimy się, że Twój ostateczny wybór przyniesie Ci jak najwięcej korzyści.

Nasz zespół reprezentują nie tylko bardzo utalentowani informatycy, ale także specjaliści z różnych dziedzin, z którymi ściśle współpracujemy. Ich wiedza ma zasadnicze znaczenie dla zrozumienia potrzeb, a także przyszłości cyfrowego świata z danej perspektywy. Łącząc to z wnikliwymi badaniami i analizami codziennego przepływu pracy w firmie, możemy przygotować raport, który sprawi, że trudne zadanie stanie się spacerem w parku. Skoncentruj się na innych ważnych rzeczach, zostaw to wszystko nam.

      

 
 
 
 
 
white-wolf-wizard-15655-unsplash.jpg
 
CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Poniżej znajdują się przykłady tego, w czym możemy Ci pomóc. Jeśli czegoś tutaj jednak nie widzisz, nie wahaj się z nami kontaktować, na pewno będziemy w stanie cos wymyślić.

analiza biznesowa

Przyjrzymy się Twojej codziennej pracy, by móc dopasować odpowiednie oprogramowanie i jego możliwości. It will feel like it was designed solely for you and your business.

ANALIZA branżowa

Dla nas nie ma znaczenia, jaką branżę reprezentujesz. Wierzymy, że każdy może czerpać korzyści z cyfryzacji pracy, dlatego współpracujemy z doskonałymi specjalistami w z przeróżnych środowisk, zapewniając niezbędny wgląd w wybraną ścieżkę.

kaleidico-754517-unsplash.jpg

WSPÓŁPRACA Z PRODUCENTAMI oprogramowania

Nasze wyśmienite relacje z producentami oprogramowania dają nam możliwość poznania wszystkich programów od podszewki, a także uzyskania lepszych prognoz cenowych lub znajomości przyszłej ścieżki ich produktów.

 

ANALIZA KOSZTÓW

Nasz raport z wytycznymi da ci pełną analizę kosztów każdej cyfrowej ścieżki, którą chcesz wziąć. Zawiera ceny oprogramowania, a także ewentualne aktualizacje sprzętu lub szkolenie personelu.

analiza przyszłych korzyści

Najważniejszą rzeczą, którą należy wiedzieć, próbując ustalić, jaką drogę wybrać, jest znajomość korzyści, jakie przyniesie przyszłość. Idąc z Roduq jesteś będziesz znać każdy detal. Przygotujemy szczegółową analizę tego, jak Twoja firma może się rozwijać wraz z nowoczesną digitalizacją, a także ewentualnym ryzykiem, jakie może ona ponieść..

DOGŁĘBNE BADANIA

Zanurzamy w każdą branżę z tą samą intensywności, aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Chcemy, abyś miał pewność, iż każdy element został sprawdzony i nic nie pozostało bez odpowiedzi.

 
 
Ogromny Wybór
 

Dzisiejsze firmy muszą zmierzyć się z ogromną gamą dostępnego oprogramowania. Każde z nich działa w bardzo specyficzny dla siebie sposób, ma inny przepływ informacji i sposoby udostępniania plików. Trudno jest zobaczyć zdjęcie będąc w środku kadru. Patrząc na długoterminową perspektywę, będziesz musiał wziąć pod uwagę, jak oprogramowanie będzie prosperować w przyszłości, pamiętając, że technologia zmienia się niezwykle szybko. Bądź mądry i pozwól nam pomóc wybrać coś, co w nadchodzących latach nie będzie zbyt szybko przestarzałe.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszej firmy z wielu różnych środowisk, naprawdę rozumiemy, jak ten pierwszy krok jest kluczowy dla wprowadzenia Twojej firmy do cyfrowego świata. Jest to trudne środowisko, w którym by móc uzyskać najlepsze wyniki, trzeba być na bieżąco z technologią i przyszłymi standardami. Dla rozwijającego się biznesu może być to więcej niż przytłaczające. Ale tak nie musi być.   
  
Nasze dogłębne badania są w 100% bezstronne. Chcemy pomóc Ci uzyskać najlepszą wartość dla Twojej złotówki. Dzięki szerokiemu wyborowi upewnimy się, że znajdziemy dla Ciebie najlepsze możliwe oprogramowanie.

 
 
 
RÓŻNE NARZĘDZIA
 

Różne narzędzia mają jasno określony cel i zakres działania. Bardzo rzadko napotykasz na wszechstronne oprogramowanie. To od nas zależy, czy stworzymy środowisko oprogramowania, które umożliwi połączenie odpowiednich narzędzi i synchronizację ich funkcji. Szanujemy Twój czas, a my pójdziemy w ten grząski teren, aby nie wprowadzać tych samych danych w kółko. Nieobciążeni pracownicy zapewnią zespołowi dodatkową energię do działania i na pewno poprawią twoją koniunkturę.

 
 
 
DOPASOWANE DO CIEBIE
 

Naciskamy na wysokie standardy, przeprowadzając wywiady z naszymi klientami, badając ich potrzeby i odkrywając sposób, w jaki prosperują. Synchronizacja każdego pojedynczego procesu jest tym, co osiągniesz z nami. Zapewniamy testy, które można wypróbować i podjąć decyzję w oparciu o to, jak to naprawdę działa w praktyce. Wybierz tylko to, co najbardziej Ci odpowiada. Nie trać czasu na półśrodki. Biznes to czas.