Dołącz do RODUQ

Wierzymy, że ludzie pełni pasji, z bagażem doświadczeń, są sercem i duszą udanego modelu biznesowego XXI wieku. Dlatego szukamy pracowników, którzy wyróżniają się spośród innych w tych kategoriach. W naszych mniemaniu twoja edukacja jest miłym dodatkiem, a nie wymogiem. Jeśli na przykład zostałeś programistą samoukiem, projektantem stron internetowych, a nawet stolarzem, uważamy, że masz to, czego potrzeba, aby być częścią tego zespołu. My, właśnie jako przykłady tego typu wiemy, co potrzeba, aby realizować swoje hobby, pasje, zainteresowania i przenieść je na wyższy poziom.

Tak więc, drogi czytelniku, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. W mgnieniu oka możemy pracować nad czymś specjalnym tutaj, w RODUQ!

Benefity

Chcemy zapewnić Ci nie tylko przyjazne i ciepłe środowisko, ale także miejsce, w którym możesz się rozwijać i żyć pasją każdego dnia. Bez względu na to, co robisz w RODUQ, twoje pomysły i opinie są dla nas bardzo ważne.

Ty, drogi przyszły pracowniku, jesteś budowniczym i projektantem tej firmy i naszym obowiązkiem jest być z Tobą i zapewnić Ci miejsce, w którym możesz być najbardziej kreatywną wersją samego siebie. Tylko wtedy możemy zapewnić naszym klientom “czynnik X”, który odróżnia RODUQ od innych,

 
 

Junior Software Designer

Poszukujemy osoby, która zna podstawy projektowania aplikacji przy użyciu C # i zna swoją drogę dookoła Visual Basic. Doceniamy znajomość innych dziedzin inżynierii, na przykład konstrukcji stalowych lub betonowych, ale pamiętaj! Każde bogate doświadczenie wystarczy.

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Kwalifikacje

  • Pośrednia znajomość C # i Visual Basic

  • Wysokie umiejętności w MS Excel

  • Angielski - poziom C1 (inne języki są mile widziane)

  • Znajomość produktów Autodesk

Junior Web Designer

Szukamy kogoś, kto wyróżnia się zmysłem estetyki i umiejętnością zrozumienia różnych potrzeb naszych klientów. Współpracujemy z wieloma firmami i ważne jest, aby zapewnić im zespół, który będzie próbował znaleźć się w ich butach, aby stworzyć stronę, której naprawdę pragną. Nie martw się, jeśli nie znasz żadnego języka potrzebnego do projektowania strony internetowej - w tym przypadku nie jest to wymagane. Zapewnimy Ci kurs we własnym systemie, a do tego potrzebujesz tylko podstawowych umiejętności obsługi komputera i chęci uczenia się.

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Kwalifikacje

  • Wiedza CSS będzie na plus

  • Poczucie stylu i estetyki, umiejętność tworzenia współgrającej i uniwersalnej palety kolorów

  • Kreatywny sposób myślenia

  • Komunikatywna i pozytywna postawa

  • Umiejętność precyzowania potrzeb klientów