01

Prosta strona  

999zł

499zł
Projektowanie Stron

Korzystając tylko z cudownych narzędzi dostarczonych przez Squarespace, możemy stworzyć prototyp w ciągu 14 dni za darmo!  Po tym możesz zdecydować, co chcesz z nim zrobić.
Dołączamy także serisowanie strony przez 3 miesiące za darmo ,a później jedyne 69zł/miesięcznie.

Zaawansowana stronaod 1999 zł

website design

Kompletny, niestandardowy projekt, z absolutnie oszałamiającym interfejsem użytkownika i user experience, zwieńczony wspaniałymi efektami wizualnymi naszych fantastycznych artystów. Wszystkie te rzeczy i wiele innych, opartych na technologii Squarespace, więc wiadomo, że będzie to niezawodne dzieło.

Dogłębna analiza już od 500 zł

Projektowanie Oprogramowania

Chcesz pomóc swojej firmie, usprawniając w znaczący sposób przepływ pracy? Nie wiesz od czego zacząć? Dostosowanie lub stworzenie oprogramowania od zera? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci we wszystkim! Nasz zespół przeanalizuje Twój biznes, jak wygląda codzienna praca i co może przynieść cyfrowa przyszłość.               
  Raport końcowy będzie zawierał m.in. nową koncepcję workflow, jakie oprogramowanie najlepiej pasuje do zadania, plan etapowy na przyszłość i oczywiście od czego zacząć. Wszystko to i wiele więcej przedstawione w prosty i łatwy do zrozumienia sposób. Wypróbuj nas, a Twoja firma zmieni się na lepsze!

Mierz wysoko!

Wszystko

Połącz wszystko, co możemy zapewnić! Nie ograniczaj się! Razem możemy wprowadzić Twój biznes na zupełnie nowy poziom. Bądź najlepszą wersją swojej firmy!

Skontaktuj się

Email: roduq@roduq.com